xbody در جردن یک مژده به افراد تهرانی است که به دنبال ورزش های جدید برای لاغری سریع هستند. اگر از روند کند لاغری ورزش های سنتی خسته شده اید، پیشنهاد می کنیم با xbody در جردن، چربی سوزی لحظه ای را داشته باشید. با داشتن تنها 2 جلسه 20 دقیقه ای در یک هفته، پس از گذشت 4 تا 6 هفته، لاغری  و سوخت و ساز بیشتر را در خود احساس خواهید کرد.

xbody  چه ورزشی است؟

xbody  یک  جلیقه است که در سطح داخلی آن تعدادی الکترود و کابل گذاشته شده است. ورزش xbody ، به معنای تمرینات ورزشی انجام گرفته با پوشیدن xbody  است. زمانی که شما حرکات ورزشی را انجام می دهید، این جلیقه پالس های الکتریکی را به صورت مستقیم به بدن شما می فرستد. این پالس های الکتریکی خطرناک نیستند و عوارضی را در پی نخواهد داشت. تعداد زیادی از درمانگران، برای حل مشکلات حرکات جسمانی افراد، ورزش xbody  را پیشنهاد می دهند. این ورزش منجر به افزایش قدرت جسمانی و حرکاتی اعضای بدن می شود.

 xbody در جردن

چرا xbody ؟

  • xbody سرعت چربی سوزی را تا 3 برابر و سرعت ساخت عضلات بدن را تا 5 برابر افزایش می دهد.
  • xbody  در زمان کم باعث چربی سوزی زیاد و لاغری سریع می شود. هر 20 دقیقه تمرین این جلیقه معادل 6 ساعت تمرین حرکات ورزشی با دستگاه های قدیمی باشگاه ها است. در واقع می توان گفت این ورزش مخصوص افراد تنبل است که حوصله وقت گذاشتن برای ورزش را ندارند.
  • در هر جلسه 20 دقیقه ای، حدود 2500 کالری می سوزانید که این به معنای واقعی کلمه، یک معجزه در لاغری است. اگر به دنبال لاغری ساده و سریع می گردید، به xbody در جردن بپیوندید.
  • Xbody در جردن باشگاه ایرانفیت این اطمینان را به شما می دهد که استفاده از xbody کاملا بی ضرر است و هیچ گونه خطر جانی را در پی نخواهد داشت.
  • با xbody در جردن، نیازی به انجام ورزش های سنگین و طاقت فرسا ندارد.
  • xbody در جردن به سایز یا وزن خاصی محدود نیست. هر رده سنی با هر سایز و وزنی می تواند این ورزش را انجام دهد.
  • پالس ها و فرکانس های ساعت ایجاد شده در xbody ، تنها بر روی عضلات اسکله ای رشته ای تاثیر می گذارد و به قلب یا دیگر اعضای بدن آسیبی نمی رساند.

xbody در جردن چگونه لاغری شما را تضمین می کند؟

xbody در جردن با انجام 2 نوع ورزش می تواند منجر به تناسب اندام در شما شود:

  • ورزش های قدرتی، این ورزش ها بیشتر به ساخت عضلات بدن بدون چربی کمک می کند. پس از هر جلسه xbody، متابولیسم بدن شما تا 2 روز بعد در افزایش است.
  • ورزش های هوازی: این ورزش ها مشهورترین نوع ورزش ها برای سوزاندن چربی و لاغری است.

در ابتدا xbody منجر به جمع شدن بدن شما و کاهش سایز شما می شود و پس از آن، شروع به چربی سوزی می کند که باعث کاهش وزن شما می شود. تهرانی ها!اگر می خواهید با روشی جدید، بی ضرر و سریع لاغر شوید، ما به شما xbody در جردن را پیشنهاد می کنیم علاوه بر آن می توانید از تجهیزات و باشگاه های xbody در فرشته و xbody در الهیه نیز استفاده کنید و از باشگاه های مجهز لذت ببرید و تجربه شیرینی از لاغری را داشته باشید.

ورزش  xbody در جردن

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *