مرکز ایکس بادی در شمال تهران مرکز ورزشی و بدنسازی ای فیت در شمال تهران واقع در نیاوران با تمامی امکانات ورزشی زیر نظر مربی خصوصی و تخصصی به مدت یک ماه تغییر را احساس کنید.

بوفه رایگان ماساژ ریلکسی بعد از ورزش و ارتباط 24 ساعته مربی با ورزشکار

مورد استفاده برای تمامی گرو های سنی مخصوصا برای ورزشکاران حرفه ای خانم هایی که دنبال کاهش سایز بیشتر هستن رفع سلولیت بدن و افرادی که زمان زیادی برای ورزش های پر فشار و سنگین نیستند

ایکس بادی به دلیل القای الکتریکی که به بدن وارد میکند باعث میشود تا عضله ها زودتر شکل بگیرند و فشار از مفاصل کم شده و بیشتر فشار به عضله سازی پرداخته میشود.

مرکز ایکس بادی در شمال تهران فقط در باشگاه بدنسازی ای فیت

شماره تماس با ایران فیتنس جهت مشاوره بیشتر و هماهنگی برای ثبت نام دوره

قابل توجه دوستان و ورزشکاران عزیز جلسه ابتدایی برای معرفی و آشنایی با دستگاه رایگان میباشد.

صفحه ارتباط با ما

مرکز ایکس بادی درشمال تهران ; نیاوران

مرکز ایکس بادی نیاوران واقع در شمال تهران با همه تجهیزات باشگاه بدنسازی برای تمرینات اختصاصی دستگاه ایکس بادی یا efit با مربری خصوصی مناسب برای تمام افراد در هر شرایط سنی . یکی از بهترین مراکز ایکس بادی در شمال تهران که در نیاوران واقع شده. شما در همین سایت میتوانید مطالب مفیدی درباره ورزش ایکس بادی و نوع چربی سوزی و عضله سازی با این دستگاه بدست اورید.

 

گالری عکس

مرکز ایکس بادی در شمال تهران

مرکز ایکس بادی درشمال تهران  ;اندرزگو

شعبه دیگر ایارن فیت در اندرزگو با همان سابقه همیشگی برای اقایان و بانوان و زوجین . پیشرفته ترین دستگاه efit مناسب برای چربی سوزی و عضله سازی با متد EMS

ورزش تی آر ایکس مخفف کلمه ی Total Body Resistance Exercise است که با هدف تقویت، استقامت، قدرت بدنی، تعادل، انعطاف پذیری، سرعت و چابکی در آمادگی جسمانی  طراحی شده است. ورزش تی آر ایکس عوارض خاصی ندارد، به شرط آن که زیر نظر مربی حرفه ای و متبحری انجام شود. امروزه فیزیوتراپ ها از ورزش تی آر ایکس برای انجام حرکاتی برای درمان گرفتگی عضلات و مفاصل  استفاده می کنند.

ایرانفیتنس مرکز ایکس بادی در شمال تهران

اهداف  اصلی ورزش تی آر ایکس:

افزایش کلی قدرت عضلانی با ورزش تی آر ایکس

چربی سوزی با ورزش تی آر ایکس

افزایش حجم عضلانی با ورزش تی آر ایکس

بالا بردن انعطاف پذیری و تعادل با ورزش تی آر ایکس

بهبود عملکرد قلب و عروق و متابولیسم بدن با ورزش تی آر ایک

مرکز ایکس بادی در شمال تهران ;الهیه

یکی دیگر از مراکز ورزش ایکس بادی یا efit باشگاه ورزشی الهیه است که با سالها سابقه در کنار شماست تا بهترین تجربه را برای شما رقم بزند.

فیلم زیر صرفا معرفی دستگاه ایکس بادی میباشد

بهترین مرکز برای ایکس بادی مرکز ایکس بادی در شمال تهران فقط ایران نفیتنس

ویژگی های مرکز ایکس بادی الهیه

در مرکز ایکس بادی الهیه با استفاده از دستگاه موثر و محبوب ایکس بادی در کنر مربی خانم و اقا برای بانوان و اقایان و تهیه و تنظیم برنامه ورزشی اختصاصی هر فرد بعد از آنالیز دقیق بدن و همچنین تهیه برنامه ویژه غذایی برای تمامی گروه های سنی

باشگاه ورزشی ایکس بادی الهیه در شمال تهران واقع شده که استفاده از دستگاه های ذکر شده در جلسه اول رایگان است تا کارایی دستگاه را مشاهده کنید.

مرکز ایکس بادی الهیه شمال تهران

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *