نامی دیگر در عرصه ورزش باشگاه ایکس بادی اندرزگو یکی از باشگاه های ورزشی تخصصی ایکس بادی در شمال تهران برای بانوان و اقایان محترم با  پیشرفته ترین دستگاه ورزشی برای عضله سازی و چربی سوزی برای افرادی که زمان مناسب ورزش های طولانی ندارند و میخواهند با مدت زمان کوتاهی به فرم و وزن ایده آل برسند فقط در باشگاه ایکس بادی اندرزگو میتوانند جلسه اول را برای دستگاه ایکس بادی رایگان استفاده کنند همچنین مربی متخصص دستگاه و بدنسازی در کنار شما خواهد بود تا تمامی حرکات اصولی و درست زده شوند. این باشگاه  دارای مربی خانم و اقا میباشد.

باشگاه ایکس بادی اندرزگو

سالن انتظار باشگاه ورزشی ایکس بادی اندرزگو

همچنین بخوانید : چگونه با ایکس بادی عضله سازی انجام میشود

چگونه با ایکس بادی چربی سوزی انجام میشود

خدمات باشگاه ایکس بادی اندرزگو

در این مرکز  تمامی خدمات ورزشی و برنامه ریزی تخصصی ارائه میشود. همچنین این مرکز دارای خدمات ماساژ نیز میباشد تا بعد از یک ورزش عالی با ماساژ به عضلات خود  و بدن خود ارامش دهید. همچنین باشگاه ورزشی اندرزگو برای شما عزیزان تست دستگاه را به صورت رایگان انجام میشود و جلسه اول رایگان است.

ایکس بادی اندرزگو

باشگاه ورزشی و تخصصی ایکس بادی اندرزگو

فیلم زیر چگونگی استفاده از دستگاه برای بدنسازی اقایان است.

خانم های محترم برای دیدن کلیپ چربی سوزی خانم ها با دستگاه ایکس بادی با شماره های زیر تماس بگیرید و از ما کلیپ را دریافت کنید

این دستگاه برای همه گروه های سنی که میخواهند بدون فشار زیاد به خواسته های بدنسازی و چربی سوزی برسند مناسب است.

درباره دستگاه ایکس بادی بدانید کلیک

 

برای مشاوره و تماس با باشگاه ورزشی ایران فیت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

صفحه ارتباط با ما و تماس

 

ورزش سطح انرژی هر انسان را بالا میبرد متاسفانه در دوره شهری شدن و تکنولوژی فرصت کافی برای ورزش های طولانی سخت و  پر فشار را نداریم چرا که این ورزش ها ممکن است باعث اسیب دیدگی شود و جدا از آن لازم است تا استراحت بعد از ورزش هم رعایت شود پس اگر روشی وجود داشته باشد تا با زمان کمتری همان فرایند ورزشی طی شود بهترین گزینه است. باشگاه ورزشی ایران فیتس برای شما عزیزان که خدمات ایکس بادی ارائه میدهد برنامه تخصصی تغذیه خواب و استراحت نیز تنظیم خواهد کرد و یک قرار داد لاغری با شما تنظیم میکند و تضمین میدهد تا در صورت رعایت این اصول به وزن و یا شرایط بدنی مورد توافق برسید.

باشگاه ایکس بادی اندرزگو مرکز تخصص ایکس بادی در شمال تهران; با برنامه ریزی تغذیه بنا بر شرایط بدنی هر فرد

 

 

دسته‌ها: xbody

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *