بهترین مرکز ایکس بادی در تهران  در کجا قرار دارد ؟ اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به سلامت و تناسب اندام خود اهمیت می‌دهید ولی زمان و وقت لازم برای این کار را ندارید ما انجام روش جدیدی به نام ایکس بادی را در بهترین مرکز ایکس بادی در تهران  به شما پیشنهاد می‌کنیم. با استفاده از ایکس بادی در کمترین زمان ممکن به اندام ایده آل خود خواهید رسید. اما انتخاب مکان مناسب برای این ورزش از اهمیت بالایی برخوردار است. با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی درباره ایکس بادی و همچنین بهترین مرکز ایکس بادی در تهران در اختیار شما قرار دهیم .ایرانفیت بهترین مرکز ایکس بادی در تهران

شماره تماس : صفحه ارتباط با ما
آدرس: نیاوران، سراه یاسر
اینستاگرام: clubemsfitness

لیست قیمت ها:
ای ام اس:
۲۴ جلسه ۲/۵۹۰/۰۰۰ تومان (۲۰دقیقه)
۱۲ جلسه ۱/۴۸۰/۰۰۰ تومان (۲۰ دقیقه)
۱۰ جلسه۱/۲۵۰/۰۰۰ تومان ( ۲۰ دقیقه)
۸جلسه۱/۰۵۰/۰۰۰ تومان (۲۰ دقیقه)
و اما در صورت تمایل میتوانید به صورت تک جلسه ای ثبت نام کنید که هر جلسه مبلغ ۱۵۰/۰۰۰ تومان میباشد.

تی آریکس:
۱۲ جلسه ۶۴۰/۰۰۰ تومان (۶۰ دقیقه)

کاردیو:
۱۲ جلسه ۶۴۰/۰۰۰ تومان (۶۰ دقیقه)

سی ایکس ( شکم پهلو)
۱۲جلسه ۶۴۰/۰۰۰ تومان (۶۰دقیقه)

پکیج های ترکیبی و به صرفه:
۱۰ جلسه ای ام اس + کاردیو۱/۵۵۰/۰۰۰ تومان(۶۰دقیقه)

۱۲جلسه ای ام اس+کاردیو ۱/۸۵۰/۰۰۰ تومان (۶۰ دقیقه)

۱۰جلسه ای ام اس+تی آریکس ۱/۵۵۰/۰۰۰ تومان (۶۰دقیقه)

۱۲ جلسه ای ام اس + تی آریکس ۱/۸۵۰/۰۰۰ تومان (۶۰دقیقه)

بهترین ورزش برای لاغری و تناسب اندام و بهترین مرکز ایکس بادی در تهران  :

با توجه به اینکه ورزش‌های جدید و فراوانی برای کم کردن وزن و تناسب اندام در حال حاضر وجود دارند. ورزش و فعالیتی برای تناسب اندام مناسب است که هدف و تمرکز آن از بین بردن چربی‌های بدن و تبدیل آن به عضله باشد. با این روش شما موفق به کم کردن سایز خواهید بود. حال شاید این سؤال برای شما مطرح شود که با انجام چه ورزشی می‌توان به این امر دست پیدا کرد؟ ما انجام ورزش ایکس بادی را به  در بهترین مرکز ایکس بادی در تهران  به نام باشگاه ایران فیتنس که در نیاوران واقع شده است را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بهترین مرکز ایکس بادی در تهران

ایکس بادی چیست؟

ایکس بادی نوعی ورزش مدرن است که تمامی گروه‌های سنی قادر به انجام آن هستند. ایکس بادی امروزه در تمامی کشورهای مطرح دنیا به عنوان روشی مطلوب برای لاغری و تناسب اندام مطرح است. این ورزش با پوشیدن جلیقه‌های مخصوصی که توسط مربی‌های متخصص برای هر شخصی تنظیم می‌شود آغاز می‌گردد. در هنگام استفاده از این جلیقه‌ها سیگنال هایی به تمامی عضلات بدن ارسال می‌شود و آن عضلات را با سرعت بسیار بالایی ورزش می‌دهد و به این صورت در کمترین زمان ممکن عمل چربی سوزی و لاغری و در نتیجه تناسب اندام صورت می‌گیرد. بهترین مرکز ایکس بادی در تهران در محدوده نیاوران به نام باشگاه ایران فیتنس می باشد .

مزایای استفاده از ایکس بادی در بهترین مرکز ایکس بادی در تهران  :

  • ایکس بادی برای هر گروه سنی و به طور کلی تمامی افراد مناسب است.
  • در این ورزش شما نیاز به صرف زمان زیاد نخواهید داشت.
  • اگر جزء دسته ورزشکاران هستید و روی نقطه‌ای خاص از بدن خود تمرکز و تمرین دارید ایکس بادی به شما کمک خواهد کرد.
  • اگر دارای آسیب دیدگی در بدن خود هستید با استفاده از ایکس بادی می‌توانید از ایجاد فشار بر روی آن نقطه جلوگیری کنید.
  • در فرایند ورزش ایکس بادی جریان خون در بدن افزایش پیدا می کند در نتیجه باعث از بین رفتن چربی‌های بدن و افزایش سوخت و ساز و شادابی می‌شود.

باشگاه ورزشی نیاوران

آیا ورزش ایکس بادی عوارضی هم به دنبال دارد؟

طبق نظر کارشناسان و متخصصان، کلیه امور درمانی که به وسیله جریان الکتریکی بر روی اعضاء بدن انجام گیرد مفید و بی ضرر خواهد بود. ورزش ایکس بادی نیز با بهره گیری از این موضوع و جنبه درمانی برای اعضاء بدن عوارضی برای بدن ندارد و مورد تایید از سوی مراکز بهداشتی جهانی‌ می باشد. بی شک انجام این ورزش در بهترین مرکز ایکس بادی در تهران  زیر نظر مربیان متخصص مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد .

بهترین مرکز ایکس بادی در تهران  کجاست؟

امروزه به دلیل استقبال گروه‌های مختلف مردم از باشگاه‌های ورزشی و مراجعه به آنها شاهد تأسیس و راه اندازی باشگاه‌های ورزشی متفاوتی هستیم. ولی اگر شما به دنبال سالن ورزشی مناسب و قابل اطمینان برای ورزش ایکس بادی هستید ما باشگاه ایران فیتنس در نیاوران را که بهترین مرکز ایکس بادی در تهران  است، به شما معرفی می‌کنیم. در این باشگاه شما امکان مشاوره گرفتن و استفاده از تخصص مربیان برجسته و کار بلد این باشگاه ورزشی را خواهید داشت. در این باشگاه با انجام ورزش ایکس بادی در چندین جلسه به صورت منظم و پیوسته در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اندام ایده آل خود دست پیدا خواهید کرد. در باشگاه نیاوران پیشرفته‌ترین و به روز ترین دستگاه‌های ورزشی در کنار مربیان متخصص در اختیار شما خواهند بود تا به اندام دلخواه خود دست پیدا کنید. توصیه ما به شما این است که همین الان به  بهترین مرکز ایکس بادی در تهران  که در نیاوران قرار دارد مراجعه و ثبت نام کنید. شما می توانید از طریق سایت این مجموعه نیز با این باشگاه بیشتر آشنا شوید و یا مراحل اولیه عضو شدن و یا ثبت نام خود را انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *